Soczewki okularowe Warszawa

Rodenstock jest naszym głównym dostawcą soczewek okularowych. Przeszliśmy gruntowne szkolenia w temacie doboru soczewek okularowych firmy Rodenstock ze względu na wręcz nieograniczone możliwości w tym zakresie.

W najbardziej skomplikowanych przypadkach i przy najbardziej skomplikowanych rozwiązaniach przy dopasowaniu odpowiednich soczewek możemy zawsze liczyć na pomoc doradców z firmy Rodenstock.

SOCZEWKI PROGRESYWNE firmy Rodenstock należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Posiadają tak unikatowe rozwiązania, iż uwzględniają anatomiczną różnicę w osiach pomiędzy dalą a bliżą w soczewkach progresywnych korygujących astygmatyzm.

Dane, które mają najistotniejszy wpływ na komfort widzenia i są niezbędne przy najdoskonalszych, indywidualnie projektowanych soczewkach progresywnych z grupy IMPRESSION (odległość soczewek od oka, kąt wygięcia oprawki, kąt nachylenia oprawki, rozstaw źrenic, wysokość montażowa) są zbierane i przetwarzane przez urządzenie dokonujące pomiaru wideo w 3D.

Idealnie dobrane do Ciebie

Dzięki urządzeniu pomiarowemu IMPRESSIONIST® okulary, jak garnitur, KROIMY NA MIARĘ. Centralną częścią tego urządzenia jest kamera stereoskopowa, która dokonuje pomiarów automatycznie.

Patrząc w lustro będące integralną częścią ImpressionIST®, dwie kamery dokonują zdjęć z dwóch różnych pozycji. Parametry uzyskane dzięki temu pozwolą stworzyć najlepsze okulary dopasowane do Ciebie.

optyk fleks

Zdrowie Twoich oczu zaczyna się tutaj

Zarezerwuj wizytę za pomocą formularza

lub zadzwoń: 512 071 009

7 + 5 =