Okulary dla mężczyzn Warszawa

Porsche Design to nasza duma. Dwa lata pracowaliśmy by zasłużyć sobie na miano Autoryzowanego Dystrybutora Porsche Design. Nauczyliśmy się rozpoznawać elementy luksusowej marki samochodowej skrzętnie wkomponowane w purystyczny design opraw Porsche Design.

mężczyzna w okularach

Porsche Design i Rodenstock – idealny wybór dla mężczyzn ceniących jakość.

Aspiracje i estetyka to cechy osób dumnie noszących oprawy Porsche Design. Materiały z jakich są wykonane nie maja sobie równych, m.in. najwyższej jakości tytan produkowany w jedynej takiej fabryce na świecie w Japonii. W połączeniu z miękkimi zausznikami sprawia to, że oprawy są nadzwyczaj wygodne, antyalergiczne i niezwykle lekkie.

Równie ekskluzywną kolekcją, po znacznie niższej cenie są oprawy z kolekcji Rodenstock. Minimalistyczne w swoim wyrazie, wykonane z wysokiej jakości surowców, podkreślają subtelną, głęboko skrywaną prawdziwą naturę mężczyzny.

Zauważyłeś że w ostatnim czasie twój wzrok się pogorszył? Musisz mrużyć oczy, aby przeczytać to, co do tej pory nie sprawiało najmniejszych trudności? A może prowadzenie samochodu lub praca na komputerze sprawia ci coraz więcej problemów? Jeśli tak, czym prędzej należy zbadać swój wzrok i jeśli to konieczne, zastosować okulary korekcyjne. Dzięki nim na nowo odzyskasz dawną jakość i ostrość widzenia, poprawiając tym samym komfort swojego życia.

Włoski temperament oraz wyjątkowy styl marek Stepper i Tommy Hilfiger.

Od wielu lat proponujemy naszym klientom oprawki również niemieckiej jakości z włoskim designem marki Stepper. Wykonane głównie z włókna nylonowego zaspokajają potrzeby mężczyzn o wydatnych nosach, szerokich głowach, najbardziej doceniających lekkość tego materiału i niepretensjonalne kształty.

Ciesząca się nieustająca popularnością obu płci marka Tommy Hilfiger kusi każdą grupę wiekwą od małych chłopców po dojrzałych mężczyzn. Staramy się zawsze mieć sporą kolekcję. Polska marka Tonny to modne wzornictwo po rozsadnych cenach dla osób ceniących jakość za rozsądną cenę.

Do każdego rodzaju oprawy dobierzemy odpowiednie soczewki okularowe Rodenstock zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami. Przygotuj tylko czas, aby można było przedstawić Ci ofertę.

Czekamy na ciebie w godzinach pracy salonu, lub po umówieniu telefonicznym w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy.

Posiadamy modne okulary dla mężczyzn Warszawa

Liczba wzorów oprawek dla okularów męskich w naszym salonie to kilkaset różnych sztuk. Jesteśmy przekonani że z tak bogatego wyboru na pewno wybierzesz kilka modeli, w których poczujesz się dobrze i zechcesz w nich chodzić na co dzień. Bez względu na to, czy mają to być męskie okulary do prowadzenia samochodu, czytania lub pracy, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania. W ich skład wchodzą solidnie wykonane, modne i wygodne oprawki na okulary męskie znanych producentów. Wykonane z tworzywa sztucznego lub stali, zapewniają duży komfort użytkowania wynikający z małej wagi i bardzo dobrej wytrzymałości na uszkodzenia. Dodając do tego możliwość zastosowania cieńszych niż zwykle szkieł, nasze okulary dla mężczyzn są w Warszawie bezkonkurencyjne.

W czym pomagają męskie okulary?

Przede wszystkim okulary korekcyjne nosimy po to, aby poprawić sposób widzenia. Wady wzroku mogą ujawniać się w każdym czasie – tak u dorosłych, jak i u dzieci. Istotne jest to, aby ich nie bagatelizować tylko działać niezwłocznie, kiedy się pojawią. Pozwoli to zastosować okulary z cienkimi szkłami, najwygodniejsze w noszeniu. Takie okulary posiada już coraz więcej panów. Jest to wynikiem częstej pracy przy komputerze lub innych wad wzroku, spowodowanych np. złą dietą i niedoborem witamin. Na szczęście w naszym salonie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim panom, dostarczając im okulary o najwyższej jakości, w których będą się czuć atrakcyjnie, a praca w nich stanie się jeszcze bardziej wydajna.

optyk fleks

Zdrowie Twoich oczu zaczyna się tutaj

Zarezerwuj wizytę za pomocą formularza

lub zadzwoń: 512 071 009

15 + 9 =