Okulary dla mężczyzn Warszawa

Porsche Design to nasza duma. Dwa lata pracowaliśmy by zasłużyć sobie na miano Autoryzowanego Dystrybutora Porsche Design. Nauczyliśmy się rozpoznawać elementy luksusowej marki samochodowej skrzętnie wkomponowane w purystyczny design opraw Porsche Design.

Porsche Design i Rodenstock – idealny wybór dla mężczyzn ceniących jakość.

Aspiracje i estetyka to cechy osób dumnie noszących oprawy Porsche Design. Materiały z jakich są wykonane nie maja sobie równych, m.in. najwyższej jakości tytan produkowany w jedynej takiej fabryce na świecie w Japonii. W połączeniu z miękkimi zausznikami sprawia to, że oprawy są nadzwyczaj wygodne, antyalergiczne i niezwykle lekkie.

Równie ekskluzywną kolekcją, po znacznie niższej cenie są oprawy z kolekcji Rodenstock. Minimalistyczne w swoim wyrazie, wykonane z wysokiej jakości surowców, podkreślają subtelną, głęboko skrywaną prawdziwą naturę mężczyzny.

Włoski temperament oraz wyjątkowy styl marek Stepper i Tommy Hilfiger.

Od wielu lat proponujemy naszym klientom oprawki również niemieckiej jakości z włoskim designem marki Stepper. Wykonane głównie z włókna nylonowego zaspokajają potrzeby mężczyzn o wydatnych nosach, szerokich głowach, najbardziej doceniających lekkość tego materiału i niepretensjonalne kształty.

Ciesząca się nieustająca popularnością obu płci marka Tommy Hilfiger kusi każdą grupę wiekwą od małych chłopców po dojrzałych mężczyzn. Staramy się zawsze mieć sporą kolekcję. Polska marka Tonny to modne wzornictwo po rozsadnych cenach dla osób ceniących jakość za rozsądną cenę.

Do każdego rodzaju oprawy dobierzemy odpowiednie soczewki okularowe Rodenstock zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami. Przygotuj tylko czas, aby można było przedstawić Ci ofertę.  

Czekamy na ciebie w godzinach pracy salonu, lub po umówieniu telefonicznym w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy.

Zdrowie Twoich oczu

zaczyna się tutaj

Zarezerwuj wizytę za pomocą formularza

lub zadzwoń: 512 071 009

9 + 11 =