Okulary korekcyjne Warszawa

Prowadząc 28 lat salon optyczno- okulistyczny doskonale orientuję się w potrzebach klientów. Zawsze starałam się gwarantować najwyższą jakość usług i produktów. Jako, że trudno jest zadowolić wszystkich postanowiłam skupić się na klientach nie uznających kompromisów. Dlatego od kilku lat nasz salon jest autoryzowanym dystrybutorem cenionej od 1877 na całym świecie a zwłaszcza na wymagającym rynku niemieckim firmy Rodenstock.

Salon Fleks – autoryzowany dystrybutor Rodenstock

Firma Rodenstock jest nie tylko producentem opraw okularowych , do produkcji których wykorzystują najlżejsze i najnowocześniejsze materiały (włókna nylonowe, najwyższej jakości japoński tytan). Posiadają również ciągle unowocześniane laboratoria pracujące nad zaawansowanymi technicznie soczewkami, odpowiednimi do TWOICH indywidualnych potrzeb.

Aby takie potrzeby zaspokoić Firma Rodenstock wyposażyła nasz salon w najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie pomiarowe ImpressionIST, określające niezbędne do perfekcyjnego widzenia współrzędne( położenie źrenic względem oprawki, kąty nachylenia opraw, odległości soczewek od źrenic, kąt wygięcia oprawki). Po wykonaniu zdjęcia i odpowiednim obrobieniu obrazu zamówienie zostaje natychmiast wysłane do fabryki Rodenstock , gdzie rozpoczyna się proces produkcji.

Najwyższy poziom

Zostaliśmy zaproszeni przez firmę Rodenstock do tejże fabryki. Jest to totalnie skomputeryzowane, najnowocześniejsze w Europie laboratorium, o dwudziesto kilometrowej linii produkcyjnej, w szczelnie zamkniętym bezpyłowym środowisku, co jest ważne w przypadku nakładania najwyżej jakości powłok.

Rolą człowieka jest tylko sprawdzenie na końcu produkcji parametrów i zapakowanie w odpowiednie torebki. Jesteśmy dumni, że zdaliśmy wszystkie egzaminy w celu uzyskania certyfikatu autoryzowanego dystrybutora firmy Rodenstock.

optyk fleks

Zdrowie Twoich oczu zaczyna się tutaj

Zarezerwuj wizytę za pomocą formularza

lub zadzwoń: 512 071 009

15 + 11 =