Okulary dla dzieci Warszawa

Proces zakupu okularów dla dzieci powinien był zainicjowany badaniem wzroku. Nasza okulistka zajmie się w naszym gabinecie ze szczególna troską małymi pacjentami.

Po zdiagnozowaniu, jeśli zajdzie taka potrzeba zaproponujemy odpowiednie rozwiązania.

stylowe oprawki dla dzieci

Najwyższa jakość i wytrzymałość

Dysponujemy w tym temacie oprawkami tylko i wyłącznie z najnowocześniejszych surowców, najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi (wyginające się do 180* zausznikami, oprawy z włókien nylonowych) i naprawdę atrakcyjnej cenie.

Firma Tonny jest naszym głównym dostawcą. Istotne jest to, że produkcja opraw dziecinnych jest powtarzalna, więc w razie naprawdę nienaprawialnego zniszczenia istnieje możliwość zakupu takiej samej oprawy w celu przełożenia szkieł. A szkiełka dla dzieci również firma Rodenstock dedykuje wyjątkowo wytrzymałe i niełamiące.

ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ DROBNYMI NAPRAWAMI OPRAW OKULAROWYCH.

Do opraw dobieramy soczewki okularowe Rodenstock, które są wyjątkowo trwałe, odporne na zarysowania i zabrudzenia. Prowadzimy całoroczną sprzedaż okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją firmy SOLANO I TONNY. Wstawiamy szkła korekcyjne do opraw przeciwsłonecznych.

okulary rodenstock dla najmłodszych

Dbałość o wzrok swoich dzieci to niezwykle ważna sprawa. Już od najmłodszych lat powinniśmy mieć na uwadze to, że wzrok naszych pociech może się pogarszać w sposób niezauważalny dla nas. Wynikiem tego mogą być np. coraz słabsze wyniki w nauce, spowodowane niedowidzeniem na tablicę i powstającymi zaległościami. Dziecko może nam o tym nie mówić, czując nieuzasadniony wstyd, obawy lub lęk przed chodzeniem w okularach. Niestety, jeśli na czas nie zareagujemy, problem będzie się nasilać, prowadząc do coraz to większych komplikacji. Aby tego uniknąć, zalecamy regularne badanie wzroku i jeśli to konieczne, zastosowanie okularów korekcyjnych.

Korekcyjne okulary dla dzieci z Warszawy – modne i wygody

Dzieci często nie chcą chodzić w okularach, obawiając się reakcji swoich rówieśników. Część z nich może sądzić że inne dzieci będą się z nich śmiać, widząc że mają ubrane okulary. Nie musi tak być – pomożemy w tym, aby dziecko chciało nosić okulary, czując się w nich naprawdę dobrze i wiedząc, że zapewniają one im same korzyści. Odwiedzając nasz salon optyczny, Państwo oraz Wasze dzieci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze takich oprawek okularów korekcyjnych, które idealnie wpiszą się w wygląd i rysy twarzy. Dzięki temu okulary mogą wydawać się czymś tak naturalnym, że ciężko będzie je zauważyć.

Bezpieczeństwo a okulary dla dzieci Warszawa

Oferują okulary dla dzieci, na uwadze mamy również bezpieczeństwo najmłodszych noszących je osób. Z tego powodu część oprawek została wykonana w technologii tworzywa elastycznego, odkształcalnego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto w okularach stosowane są wzmacniane szkła, odporne na zarysowania i pęknięcia. Ma to szczególne znaczenie wtedy, kiedy dziecko chce uprawiać sport lub ćwiczyć na lekcji wf z okularami na nosie. Nie trzeba wówczas się martwić o bezpieczeństwo, ponieważ nad nim czuwają specjalnie dobrane oprawki. Potrzebujesz fachowej pomocy, aby twoje dziecko samo zechciało chodzić w okularach? Dobrze się składa – od tego jesteśmy, a naszą rolą jest to, aby ci w tym pomóc.

optyk fleks

Zdrowie Twoich oczu zaczyna się tutaj

Zarezerwuj wizytę za pomocą formularza

lub zadzwoń: 512 071 009

7 + 4 =