O naszej firmie

1990 rok był rokiem kiedy rozpoczęliśmy poprawiać naszym klientom ostrość wzroku. Aby wszystko mieć pod kontrolą, nie otwierałam sieci salonów. Lubię mieć osobisty kontakt z klientem.

Jako jedni z pierwszych otworzyliśmy prywatny gabinet okulistyczny w naszym salonie, wyposażony w nowoczesny sprzęt do badania wzroku. Obsługuje go doświadczona okulistka z długim stażem lekarskim. Dlatego posiadamy ogromną praktykę w wychwytywaniu błędów jakie zdarzają się automatom. Oczy nie mają dla nas żadnych tajemnic.

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami soczewek okularowych niemieckiej firmy RODENSTOCK.

Ogromny asortyment opraw (znanych marek, ale i nowych,mniej popularnych, ale jakością nie ustępujących tym droższym) i szkieł, nowoczesne urządzenia, profesjonalny, kameralny nastrój naszego salonu sprawi, że nie zauważysz swojej wady wzroku.

Wystawiamy FAKTURY VAT na zwrot kosztów dla firm za okulary do komputera, przyjmujemy płatności kartami płatniczymi. Na życzenie możemy zamówić soczewki pozostałych producentów, czyli HOYA, JZO, ESSILOR, ZEISS, SZAJNA. Staramy się stworzyć na podstawie tej współpracy najkorzystniejszą ofertę dla klienta.

Ciągle podnosimy kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach. Jest to niezbędne w dzisiejszych czasach, zmieniającej się tak szybko technologii i POTRZEB KLIENTA.

Jednym z najważniejszych dla klienta atutów jest posiadanie laboratorium i doświadczonego Technika OFTALMIKA (osoba oprawiająca szkła do oprawek), oraz magazyn soczewek. Pozwala to nam na wykonywanie okularów „OD RĘKI”. Godzina to czas od badania do nowych okularów

optyk fleks

Zdrowie Twoich oczu zaczyna się tutaj

Zarezerwuj wizytę za pomocą formularza

lub zadzwoń: 512 071 009

11 + 12 =